چرا هاست من مسدود شده است؟

چرا هاست من مسدود شده است؟

چرا هاست من مسدود شده است؟

چرا هاست من مسدود شده است؟ ، پیغام This Account has been suspended به معنی این است که این اکانت مسدود شده است. مسدود شدن هاست به چند دلیل ممکن است اتفاق بیافتد. معمولاً این موارد دلایل اصلی مسدود شدن هاست هستند: اگر موعد سررسید رسیده باشد، مصرف منابع زیاد باشد، بر روی سایت حملاتی انجام شود، مشکلات امنیتی وجود داشته باشد و مانند این‌ها. در این مطلب به‌صورت کامل در مورد علت‌های مسدود شدن هاست توضیح خواهیم داد. از شما دعوت می‌کنیم در ادامه با ما همراه باشید.

This Account has been suspended

چرا هاست من مسدود شده است؟

این پیغام را هیچ‌کس بخصوص صاحب سایت نمی‌خواهد دریافت کند. البته در مواقعی ممکن است این موضوع را خود شخص بخواهد و هیچ مشکلی نداشته باشد اما در بیشتر موارد این موضوع مربوط به مشکلاتی است که باعث می‌شود هاست مسدود شود. در این بخش از مقاله به مجموعه عواملی که می‌تواند موجب مسدود شدن هاست شود اشاره می‌کنیم:

  • تاریخ سررسید تمدید هاست سپری‌شده است.
  • منابع سخت‌افزاری مصرف بالایی دارند.
  • سایت هک شده است یا مشکلات امنیتی وجود دارد.
  • از هاست سوءاستفاده کرده‌اند و از آن برای مقاصد غیرقانونی استفاده می‌کنند.
  • از هاست تعداد زیادی ایمیل و در یک‌زمان ارسال می‌شود.
  • در استفاده از سایت با قوانین میزبان هاست مغایرت وجود دارد.

سپری شدن تاریخ سررسید تمدید هاست

اگر موعد سررسید هاست شما رسیده باشد و از زمان آن رد شود، هاست به‌صورت خودکار مسدود می‌شود. البته توجه کنید که اگر مبلغ تمدید را پرداخت کنید، هاست بلافاصله و به‌صورت خودکار رفع انسداد می‌شود. موضوع مهم این است که شما حداکثر یک هفته بعد از تاریخ سررسید، وقت دارید که هاست خود را تمدید کنید. با توجه به تعداد زیاد اکانت ها و هزینه‌ای که نگه‌داری کردن از آن‌ها دارد، سرویس‌های مسدود شده بعد از ۷ روز به‌طور کامل از روی سرورهای میزبان هاست حذف می‌شوند.

هک شدن سایت یا وجود مشکلات امنیتی

اگر سایتی هک شود و از طریق دیتاسنتر ایمیل Abuse دریافت شود، به کاربر اطلاع داده می‌شود. اگر رسیدگی نکنند، اکانت تا زمان رسیدگی مناسب مسدود می‌شود. به این دلیل که اگر سایتی هک شود از آن سوءاستفاده می‌کنند. مواردی مثل ارسال اسپم، فیشینگ و …

سوءاستفاده از هاست

سرویس هاست برای میزبانی وب‌سایت است اما گاهی ممکن است کاربر استفاده نامعمول کرده و از آن سوءاستفاده کند. در این صورت سرویس هاست مسدود می‌شود و در برخی مواقع قابل‌رفع انسداد نخواهد بود.

ارسال تعداد زیاد و یک‌باره ایمیل از هاست

ارسال ایمیل‌های انبوه با قوانین هر هاستینگی در تضاد است. این موضوع سرور و آی پی آن را با مشکل فنی و اعتباری مواجه می‌کند. حتی ممکن است سرور توسط دیتاسنتر تعلیق شده و از دسترس خارج شود. توجه داشته باشید که تعداد ایمیلی که اجازه دارید بفرستید حداکثر در حدود ۱۰۰ عدد در ساعت و ۴۰۰ عدد در روز است.

مغایرت استفاده با قوانین میزبان هاست

برای اینکه به‌صورت کامل در جریان قوانین استفاده قرار بگیرید پیشنهاد می‌کنیم قبل از هر اقدامی آن‌ها را مطالعه کنید. سیاست کاری میزبان هاست به این صورت است که تا حد امکان سرویس کاربر مسدود نشود اما گاهی این اتفاق ناچارا میافتد.

, , , ,
Share:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.